SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Joasia i Tomek ukryją romans przed dziećmi

M jak miłość po wakacjach 2015. Joasia i Tomek ukryją romans przed dziećmi

30.08.2015, godz. 17:15
M jak miłość odc. 1153. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1153. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Na ten romans w "M jak miłość" czekało wielu widzów! Joasia (Barabara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) będą razem w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2015. Po tym jak spędzą upojną noc zaczną jednak ukrywać, że coś ich łączy. W 1155 odcinku "M jak miłość" kochankowie postarają się, by dzieci Tomka nie dowiedziały się co ich łączy. Ale Zosia (Julia Wróblewska) i Wojtuś (Feliks Matecki) szybko zorientują się, że Asia i Tomek są razem! Jak zareagują na to, że opiekunka zakochała się w ich tacie?

"M jak miłość" odcinek 1155 po wakacjach 2015 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Pierwsza noc Asi i Tomka w 1153 odcinku "M jak miłość" będzie zwiastować nowy rozdział w historii ich znajomości. Zakochana niania Wojtusia długo skrycie kochała się w Tomku i nawet nie próbowała go zdobyć, bo wiedziała, że dla Chodakowskiego wciąż bardzo ważna jest Agnieszka (Magdalena Walach).

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Kiedy ślub Joasi i Tomka? Przyszła panna młoda już wybrała suknię!

Po śmierci swojej mamy Doroty (Katarzyna Żak), Joasia zdecydowała się jednak na przeprowadzkę do Tomka. Wspólne mieszkanie tak bardzo ich do siebie zbliży, że w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2015 wreszcie będą razem. Tomek postanowi zapomnieć o Agnieszce i ułożyć sobie życie z Joanna.

Romans Joasi i Tomka początkowo będzie ich tajemnicą. Po tym jak wylądują razem w łóżku postarają się, by ani Zosia, ani Wojtuś nie dowiedzieli się, że zostali kochankami. Ale spostrzegawcze dzieci Chodakowskiego bardzo szybko odkryją, że między Asią a ich tatą iskrzy. Wymieniane ukradkiem czułe spojrzenia, pocałunki i przytulanki nie umkną ich uwadze.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Tomek ranny podczas akcji policji

Zakochani będą się bali, że dzieciaki nie akceptują ich związku, który przecież wiąże się z kolejnymi zmianami w ich życiu. Bo chociaż Wojtuś od dawna marzył, by Joasia była jego mamą i została z nimi na zawsze, to widok ojca w ramionach innej kobiety może być dla niego szokiem.

Szybko okaże się, że obawy Asi i Tomka są bezpodstawne. Wojtuś i Zosia odkryją ich miłosny sekret. Kochankowie odetchną z ulgą na wieść o tym, że szczerze kibicują ich związkowi.

Czy gorący romans Joanny i Tomka w "M jak miłość" skończy się ślubem? Czy Chodakowski zostanie z Asią kiedy dowie się, że Agnieszka jest w ciąży i urodzi jego dziecko? To okaże się dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2015.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: