SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Matka Franka rozdzieli go z Ulą - ZWIASTUN

M jak miłość po wakacjach 2015. Matka Franka rozdzieli go z Ulą - ZWIASTUN

31.08.2015, godz. 06:45
M jak miłość odc. 1152. Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski), Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość odc. 1152. Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski), Zarzycka (Jowita Budnik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ula (Iga Krefft) i leśniczy Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" będą mieli ognisty romans, ale jedna osoba postara się, by ta namiętność nie przerodziła się poważny związek. W 1152 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2015 do Grabiny przyjdzie pani Zarzycka, matka Franka, która ma obsesję na punkcie swojego jedynego syna! Zaborcza, nieznosząca sprzeciwu Zarzycka postara się, by Franek jak najszybciej rzucił Ulę...

"M jak miłość" odcinek 1152 po wakacjach 2015 - poniedziałek, 31.08.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Zarzycka, nowa bohaterka "M jak miłość", którą widzowie zobacza już w 1152 odcinku serialu, pierwszym po wakacyjnej przerwie, to typ mamuśki z piekła rodem. Zapatrzona w swojego synka jak w obrazek w każdej kobiecie, która się w wokół niego kręci widzi wcielone zło.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Natalka i leśniczy Franek będą razem? Ula dla siostry zrezygnuje z leśnika

Na pierwszy rzut oka pani Zarzycka wydaje się sympatyczną kobietą. Ale jej przyjazd do Grabiny wcale nie cieszy Franka. Młody leśniczy, w którym zakochały się obie siostry Mostowiak doskonale wie, że mamusia nie da mu spokoju. Tuż po jak Ula wyznaje Natalce (Marcjanna Lelek), że leśniczy zdobył jej serce, pędzi do leśniczówki gdzie poznaje Zarzycką.

Wizyta matki Franka oczywiście nie może się ukryć przed Kisielową (Małgorzata Różniatowska), największą, a zarazem najlepiej poinformowaną plotkarą w Grabinie. To właśnie od niej Natalka dowiaduje się, że Zarzycka to typ zaborczej mamusi, która krytycznie patrzy na wszystkie dziewczyny zbliżające się do jej jedynaka, bo żadna nie jest go godna.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Pierwszy pocałunek Natalki i leśniczego Franka

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2015 Ula zaciągnie leśniczego do łóżka i skutecznie go uwiedzie. Ale nie dane jej będzie zaznać szczęścia z Frankiem, bo nie dość, że chłopak woli Natalkę, to jeszcze jego matka postara się, by jak najszybciej zakończył ten romans.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: