SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Natalka urodzi córkę Hanię w aucie. Leśniczy Franek odbierze poród!

M jak miłość po wakacjach 2015. Natalka urodzi córkę Hanię w aucie. Leśniczy Franek odbierze poród!

10.08.2015, godz. 09:14
M jak miłość po wakacjach 2015. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość po wakacjach 2015. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Poród Natalki (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2015 rozpocznie się w samochodzie Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski)! To leśniczy z Grabiny, w którym Natalia powoli się zakochuje, odbierze poród w tych nietypowych warunkach. Na szczęście wszystko dobrze się skończy - Natalka urodzi zdrową i śliczną córkę Hanię. Cud narodzin dziecka jeszcze bardziej zbliży Natalkę do Franka, który w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią zastąpi małej Hani biologicznego ojca. Bo Darek (Marcel Sabat) nie uznał przecież dziecka Natalki.

"M jak miłość" nowe odcinki 16 sezonu po wakacjach 2015 od wtorku, 1.09.2015, w TVP2

W nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej rodzina Mostowiaków się powiększy! Widzowie na własne oczy zobaczą poród Natalki, która zacznie rodzić w samochodzie leśnika Franka.

Ale przyjaciel Natalii, który podbija serce młodej mamy, stanie na wysokości zadania i świetnie sprawdzi się w roli położnika! To Franek pomoże córce Natalki i jej byłego chłopaka Darka przyjść na świat.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Wypadek Artura w nowym sezonie M jak miłość! Teresa zabije Artura?

Poród Natalii w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2015 sprawi, że między Mostowiaczką a leśniczym Frankiem wytworzy się szczególna więź. Bliska przyjaźń, która połączyła Natalkę i leśnika przerodzi się w głębsze uczucie. W "Kulisach serialu M jak miłość" widzowie już mogą zobaczyć sceny z porodu oraz pierwszy pocałunek Natalki i Franka.

To właśnie leśniczy z Grabiny ma szansę stać się prawdziwym ojcem dla małej Hani, której biologiczny tata się wyrzekł. Pytanie tylko czy Darek nie zmieni zdania i nie wróci do byłej dziewczyny i swojego dziecka. Na razie dalsze losy Natalii w nowych odcinkach "M jak miłość" pozostają tajemnicą.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Czy dom Mostowiaków w Grabinie spali się w pożarze?

- Natalka pierwszy raz w życiu naprawdę mocno się zakochała i zupełnie straciła głowę dla Darka, który nie okazał się wystarczająco dojrzały. Na szczęście Natalka może liczyć na najbliższych, którzy zawsze stoją za nią murem. Przed Natalką egzamin dojrzałości. Zobaczymy jak sobie poradzi ze zdaniem matury i jak poradzi sobie z egzaminem z bycia mamą. No i zobaczymy też czy na jej drodze pojawi się jakaś nowa miłość, czy może też przypomni sobie o niej Darek - powiedziała w "Kulisach serialu M jak miłość" Marcjanna Lelek.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: