SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Maryla zakochana w Tomku! Odbije go Joasi?

M jak miłość po wakacjach 2015. Maryla zakochana w Tomku! Odbije go Joasi?

18.08.2015, godz. 11:13
M jak miłość odc. 1161. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova)
M jak miłość odc. 1161. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Z kim będzie Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" w nowym sezonie serialu po wakacjach 2015? Wspólne mieszkanie z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) zaowocuje gorącym romansem, ale wokół Tomka wciąż będzie się kręcić Agnieszka (Magdalena Walach), która jest z nim w ciąży. W nowych odcinkach "M jak miłość" wyjdzie też na jaw, że od lat w Chodakowskim kocha się skrycie policjantka Maryla (Izabela Kapiasova), jego koleżanka z policji. Którą z kobiet ostatecznie wybierze Tomek?

"M jak miłość" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Co ten Tomek Chodakowski z "M jak miłość" w sobie ma, że kobiety tracą dla niego głowy? Porzucony przez żonę Małgosię (Joanna Koroniewska) znalazł szczęście u boku Agnieszki, swojej pierwszej miłości, ale ta sielanka nie trwała długo.

Kiedy na horyzoncie pojawiła się Joasia, którą dzieci Tomka pokochały jak matkę, Agnieszka zniknęła z jego życia. Wróciła, ale na krótk. Namiętna noc byłych kochanków skończyła się nieplanowaną ciążą, o której Tomek dowie się dopiero w 1157 odcinku "M jak miłość". Agnieszka nie przyzna się jednak, że to jego dziecko.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Tomek ranny w policyjnej akcji!

Bliska przyjaźń Joasi i Tomka zamieni się w coś więcej. Już wiadomo, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2015 tych dwoje połączy gorący romans. Związek tej pary nie będzie jednak łatwy. Bo cały czas w pobliżu będzie ciężarna Agnieszka, której Tomek nie potrafi wyrzucić z serca.

Ale Olszewska nie jest jedyną rywalką Joanny. Bo w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2015 okaże się, że jest w nim zakochana także Maryla, koleżanka z policji. Podczas jednej z policyjnych akcji Chodakowski znów zostanie ranny. A jego partnerka z CBŚ wyzna, że od lat go kocha.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Joasia i Tomek spędzą razem noc, ale ślubu nie będzie

Fani "M jak miłość" już dawno zauważyli, że Maryla ma słabość do Tomka. I choć nie dawała po sobie poznać, że darzy go głębokim uczuciem, to zawsze była blisko, kiedy Chodakowski jej potrzebował. To Maryla przekonywała Tomka, że jego związek z Agnieszką nie ma żadnej przyszłości i powinien się zainteresować Joasią. Czy w nowym sezonie "M jak miłość" Maryla spróbuje odbić ukochanego Joannie? Czas pokaże...

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: