SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Marcin zapomni o Kasi dzięki nowej kobiecie

M jak miłość po wakacjach 2015. Marcin zapomni o Kasi dzięki nowej kobiecie

22.08.2015, godz. 20:30
M jak miłość odc. 1141. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), zdjęcie Kasi (Agnieszka Sienkiewicz)
M jak miłość odc. 1141. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), zdjęcie Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" nie będzie dłużej sam. Od śmierci Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) skupiał się tylko na wychowaniu syna Szymka (Staś Szczypiński), ale w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2015 w jego życiu pojawi się kilka kobiet. Jedna z nich będzie próbowała go zdobyć. Kim będzie kobieta, która zastąpi mu Kasię? To Iza Lewińska (Adriana Kalska), czy może ktoś inny?

"M jak miłość " po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.40

Z kim będzie Marcin w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2015? Czy to Iza zdobędzie jego serce i sprawi, że zapomni o zmarłej Kasi, swojej wielkiej miłości?

Mikołaj Roznerski na konferencji jesiennej ramówki TVP 2015 ujawnił, że jego bohater znów zacznie rozglądać się za towarzyszką życia, kobietą, która będzie mamą dla Szymka. - Marcin Chodakowski w dalszym ciągu jest samotnym ojcem, ale u jego progu zawita kobieta...Piękna kobieta, która będzie starała się o jego względy. Ten mój wątek jest tak ciekawy, że czasami sam sobie myślę, że co to jest za facet - przyznał aktor.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Ola - nowa kobieta w życiu Marcina i Wojtka

Jedną z piękności u boku Marcina będzie Iza Lewińska, z którym połączy go bliska przyjaźń. Czy to właśnie w niej zakocha się Chodakowski? Na pewno Iza nie będzie mu obojętna, ale ich relacja trochę się skomplikuje gdy wyjdzie na jaw, że Lewińska ma chłopaka, Artura (Tomasz Ciachorowski).

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Marcin i Iza na romantycznej wycieczce

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2015 Marcin pozna też Olę (Anna Lipińska), śliczną rudowłosą dziewczynę, którą rozpocznie pracę na budowie w firmie Chodakowskiego. Ich znajomość rozwinie się podczas wycieczki do Zamku Ogrodzieniec w 1164 odcinku "M jak miłość". Na wycieczce będą im towarzyszyć także Iza i Wojtek (Mateusz Janicki).

Czy Olę i Marcina połączy coś więcej? Czas pokaże, ale na początku w Oli zakocha się Wojtek... Co ciekawe Anna Lipińska już wcześniej grała w "M jak miłość". Pojawiła się gościnnie w kilku odcinkach serialu. Grała Marlenę, dawną koleżankę Wojtka.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: