SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Czy Markowi uda się uratować rodzinny dom Mostowiaków? - ZWIASTUN

M jak miłość po wakacjach 2015. Czy Markowi uda się uratować rodzinny dom Mostowiaków? - ZWIASTUN

29.08.2015, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1152, Barbara (Teresa Lipowska), Lucjan (Witold Pyrkosz), Marek (Kacper Kuszewski), Marta (Dominika Ostałowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1152, Barbara (Teresa Lipowska), Lucjan (Witold Pyrkosz), Marek (Kacper Kuszewski), Marta (Dominika Ostałowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto:

W nowych odcinkach ''M jak miłość'' jesienią 2015 Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) postara się uratować rodzinny dom w Grabinie. Uda mu się? Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) są załamani. Życie seniorów straciło sens po tym, jak ich dom stał się ruiną. Marek namówi siostry i wspólnymi siłami spróbują uratować mury, które dla Mostowiaków są latami wspomnień. Jaki będzie nowy dom Barbary i Lucjana w ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1152 po wakacjach 2015 - poniedziałek, 31.08.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie ze spalonym w pożarze domem Mostowiaków w ''M jak miłość''? W 1152 odcinku ''M jak miłość'' okaże się, że dom Barbary i Lucjana nadaje się tylko do rozbiórki. Marek, Marta (Dominika Ostałowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie pozwolą, żeby ich rodzice stracili dach nad głową. W nowych odcinkach ''M jak miłość'' rodzeństwo postanowi uratować rodzinny dorobek w Grabinie i wyremontować dom.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Rozpacz Lucjana na zgliszczach domu w Grabinie

-Po takim pożarze odbudowa domu nie ma sensu. Stary dom Mostowiaków trzeba rozebrać. Nie wiadomo, czy odbudowa domu się uda. Czy ten nowy dom będzie taki jak stary? - zastanawia się Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek Mostowiak w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

-Drastyczne jest stracenie wszystkich wspomnień, wszystkich pamiątek. Po prostu biała ściana. Dramat. Starzy ludzie nie lubią być przesadzani... Barbara nie może sobie wyobrazić, żeby gdziekolwiek indziej żyć - rozpacza serialowa Barbara Mostowiak w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Spalony dom Mostowiaków po pożarze do rozbiórki! Marek uratuje Grabinę?

W pierwszym odcinku ''M jak miłość'' po wakacjach 2015 Marek, Marta i Marysia postanowią wspólnymi siłami uratować rodzinny dorobek, żeby nie narażać rodziców na stres. - Podjęliśmy decyzję w sprawie domu... - powie Marek poważnym tonem, a lada dzień prace w Grabinie ruszą pełną parą. Na czas remontu seniorzy rodu Mostowiaków zamieszkają w Warszawie na Deszczowej u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Jaki będzie ich nowy dom? Czy Marek stanie na wysokości zadania?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: