SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek i Olga wylądują w łóżku? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Piotrek i Olga wylądują w łóżku? - ZDJĘCIA

31.08.2016, godz. 07:39
M jak miłość odc. 1234. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1234. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czy Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" dopuści się zdrady i ulegnie pokusie? Kinga (Katarzyna Cichopek) może czuć się zagrożona. Olga (Katarzyna Grabowska) nie ustaje w zdobywaniu Piotrka (Marcin Mroczek), a po wakacjach 2016 w "M jak miłość" zrobi się naprawdę gorąco! W 1234 odcinku "M jak miłość" nastolatka pocałuje Zduńskiego, a niedługo później będzie próbowała zaciągnąć go do łóżka!

"M jak miłość" odcinek 1234 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zwiastun nowego 17 sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2016 nie pozostawia wątpliwości, że Olga nie cofnie się przed niczym, by rozdzielić Piotrka i Kingę. Nastoletnia córka Góreckiego (Wojciech Wysocki) zakochała się w Zduńskim i nie przeszkadza jej nawet to, że obiekt jej westchnień jest żonaty, ma dwójkę dzieci i szczęśliwą rodzinę. Olga ma tylko jeden cel - zaciągnąć Piotrka do łóżka i zrobić z niego swojego kochanka.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski przyjacielem Tomka i Agnieszki, który zakocha się w Joasi

Przez długi czas Zduński zdawał się nie zauważać, że Olga traktuje go jak kogoś więcej niż tylko przyjaciela. Nie słuchał przy tym ostrzeżeń Kingi, która uprzedzała go, że nastolatka ma na niego ochotę. Z jednej strony starał się pokazać Oldze, że nie jest nią zainteresowany, ale z drugiej świetnie, że tak działa na młode dziewczyny. A Olga sprytnie wykorzysta tę słabość Piotrka.

W 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 zakochana nastolatka przystąpi do decydującego ataku. W dniu swojej matury z matematyki pocałuje Zduńskiego w policzek, a po chwili korzystając z momentu jego nieuwagi wpije się ustami w jego usta. Oczywiście Piotrek natychmiast odtrąci Olgę, ale by nie sprawiać jej przykrość przed egzaminem dojrzałości nie zrobi tego dość skutecznie, by dziewczyna zrozumiała, że może zapomnieć o ich romansie. - Spokojnie, nie poluję na twoją cnotę - powie kpiącym głosem Olga, widząc wściekłą minę Piotrka.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

Coraz bardziej natarczywa 19-latka jeszcze tego samego wieczoru zbawi go do swojego domu podstępem, by uratował ją z wielkiej opresji. Zduński da się nabrać na sztuczki Olgi, która będzie na niego czekać z butelką szampana. Na widok uwodzicielskiej Olgi znów się zdenerwuje. - Gdybym był twoim ojcem, wlałbym ci na goły tyłek - stwierdzi rozgniewany. 

A 19-latka wykorzysta tę okazję do kolejnego flirtu. -Zróbmy to... - odpowie coraz bardziej chętna na miłosne igraszki Olga.O tym czy Piotrek zdradzi Kingę z Olgą, czy też kolejny raz oprze się nastolatce widzowie przekonają się w 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016. 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: