SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotr Grabowski zdradził swoją największą tajemnicę

M jak miłość. Piotr Grabowski zdradził swoją największą tajemnicę

15.07.2016, godz. 15:45
M jak miłość odc. 1209. Wiktor Żak (Piotr Grabowski), Zuza (Jolanta Fraszyńska)
M jak miłość odc. 1209. Wiktor Żak (Piotr Grabowski), Zuza (Jolanta Fraszyńska) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Piotr Grabowski o 5 lat wciela sięw rolę Wiktora Żaka w "M jak miłość" i uwielbia to co robi. Nie zawsze jednak był taki śmiały. Na początku swojej przygody z aktorstwem, Piotr Grabowski był zamknięty w sobie. Przełom nastąpił szybko, bo już w liceum Wiktor z "M jak miłość" zaczął odnajdywać się na scenie, a potem przed kamerami.

Piotr Grabowski aktorem się nie urodził. Serialowy Wiktor Żak był skryty i zawsze wolał przyglądać się występom z widowni, niż w nich uczestniczyć. Na szczęście coś w nim pękło i ówczesny licealista odważył się wyjść na scenę! To był wielki przełom w życiu aktora, który jeszcze wtedy nawet się nie domyślał, że zrobi wielką karierę.

Zobacz: M jak miłość. Tamara Arciuch w krótkich i ciemnych włosach?!

- Już w drugiej klasie liceum razem z kolegami i koleżankami postanowiliśmy założyć kabaret. Wspólnie pisaliśmy scenariusze, a ja się w tym odnalazłem. Po raz pierwszy miałem też do czynienia z widownią. Zawsze byłem człowiekiem introwertycznym, obserwowałem bardziej niż uczestniczyłem i stałem trochę z boku. Gdy wyszedłem po raz pierwszy na scenę, poczułem się na niej bardzo dobrze – byłem wolny i swobodny. Dało mi to do myślenia, bo chciałem wykonywać zawód, który będzie dla mnie drogą rozwoju. Taki właśnie był początek otwierania się na ludzi, co trwa do dziś – wspomina gwiazdor na łamach pisma „Gazeta Pomorska”.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: