SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Pies Rafała Mroczka mógł zginąć w windzie! Tragedia aktora z M jak miłość

M jak miłość. Pies Rafała Mroczka mógł zginąć w windzie! Tragedia aktora z M jak miłość

20.06.2016, godz. 13:32
Rafał Mroczek i jego pies Molly
Rafał Mroczek i jego pies Molly foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Rafał Mroczek przeżył chwile grozy gdy na jego oczach omal nie zginął jego ukochany pies! Aktor z "M jak miłość" na własnej skórze doświadczył czym jest strach o życie przyjaciela. Podczas pobytu w hotelu w Krakowie serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" zamarł z przerażenia kiedy Molly, urocza suczka rasy york, która jest pupilką Rafała Mroczka i jego narzeczonej Joanny Skrzyszewskiej, o mały włos nie udusiła na smyczy w windzie. Jak doszło do tej tragedii? Gwiazdor "M jak miłość" ze szczegółami opisuje to wstrząsające wydarzenie na Facebooku, by ostrzec innych właścicieli psów.

Wszyscy fani "M jak miłość" doskonale wiedzą o tym, że Rafał Mroczek ma psa Lizaka. A to dlatego, że od kilku miesięcy kundelek gra także w "M jak miłość" gdzie nosi imię Kminek i jest psem Kuby Glińskiej (Adam Tomaszewski), przyjaciela Basi (Gabriela Raczyńska), czyli pasierbicy Pawła Zduńskiego. Ale oprócz Lizaka w rodzinie aktora z "M jak miłość" znalazło się też miejsce dla Molly, suczki, której właścicielką jest Joanna Skrzyszewska, narzeczona Mroczka. I to właśnie Molly omal nie zginęła w windzie w hotelu w Krakowie, gdzie miniony weekend spędził serialowy Paweł Zduński ze swoją ukochą.

Patrz: M jak miłość. Rafał Mroczek zaręczył się ze swoją dziewczyną Joanną i pokazał pierścionek

Rafał Mroczek na swoim profilu na Facebooku ze szczegółami opisał tę dramatyczną historię. A wszystko zaczęło się gdy wsiadł do windy razem z Molly, a Joanna została na zewnętrz. Nagle suczka wyrwała się do swojej pani. Niestety w tym momencie drzwi od windy zamknęły się i Rafałowi Mroczkowi została tylko smycz w rękach. Winda ruszyła, a Molly przypięta do smyczy została po drugiej stronie. Pies zaczął się dusić i przeraźliwie skomleć. Aktor był przerażony i przez moment nie wiedział co robić.

Przeczytaj: M jak miłość. Tragedia w rodzinie Marcina i Rafała Mroczków. Ich ojciec miał wypadek

"Kiedy to zobaczyłem moje serce zatrzymało się . Spojrzałem na panel z przyciskami, nie zobaczyłem "stop". Winda tym razem pędziła. Na szczęście smycz ma długość 3 m. Nie wiem dlaczego nie wcisnąłem "1". Mogłem również próbować wyrwać smycz z kołowrotka. Teraz wiem, jak ciężko jest logicznie myśleć, kiedy jest się w szoku. Jedyne co byłem w stanie zrobić to wydrzeć się tak, żeby ktoś usłyszał moje rozpaczliwie wołanie i odpiął psa od smyczy" - napisał Mroczek na Facebooku.

Świadkiem tej tragedii była też Joanna Skrzyszewska, która również zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy. Dusząca się Molly wisiała na smyczy przytrzaśniętej drzwiami winy przez dłuższy czas. Nagle smycz pękła. Narzeczona Rafała Mroczka podrzymując jedna ręką Molly cudem zdołała odpiąć obrożę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: