SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł dla Magdy znów zamieszka w Warszawie

M jak miłość. Paweł dla Magdy znów zamieszka w Warszawie

16.10.2016, godz. 11:42
M jak miłość odcinek 1246, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1246, Magda (Anna Mucha), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/TVP

Paweł (Rafał Mroczek) i Magda (Anna Mucha) znowu razem? Zduński wróci do Warszawy dla dawnej kochanki. W 1246 odcinku "M jak miłość" Chodakowska będzie próbowała przekonać Pawła, by przeniósł nie tylko interes do Warszawy - zaproponuje mu przeprowadzkę do stolicy! Czy Magdzie uda się przekonać Pawła w 1246 odcniku "M jak miłość" do powrotu z Grabiny?

"M jak miłość" odcinek 1246 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Paweł i Magda spotkają się w 1246 odcinku "M jak miłość". Magda opowie przyjacielowi o problemach z którymi się boryka po wyjeździe Olka(Maurycy Popiel), o samotności oraz o dziwnym zachowaniu synka (Franciszek Przanowski). On jej opowie o swojej firmie. Nie ma już gdzie trzymać i magazynować rzeczy potrzebnych do prowadzenia interesu. Magda będzie próbowała mu pomóc.

Zobacz: M jak miłość. Marcin na kolacji z Naomi. Iza szaleje z zazdrości!

Zamiast stać w specjalnie wyznaczonym do tego budynku, różnego rodzaju paczki walają się po domu Zduńskiego. Paweł zaproponuje Magdzie, by pojechała wraz z nim w okolice przemysłowe w poszukiwaniu odpowiedniej hali lub magazynu. Interes sie rozrósł i wyzna przyjaciółce, że jest coraz trudniej prowadzić interesy z Grabiny. Magda w żartach ostrzeże Pawła, że żona go wyrzuci z domu, jak zagraci jej mieszkanie.

- Dlatego muszę tutaj coś wynająć. W Warszawie. I nająć kogoś do strony internetowej, do wysyłania paczek, pakowania...

- A nie możesz się przenieść po prostu? - spyta zamyślona Magda - No co, nie możecie wrócić do Warszawy? No przecież tam was nic nie trzyma. Skończyłoby się to dojeżdżanie, dowożenie dziecka do szkoły muzycznej, przecież to jest bez sens - trochę spuści z tonu i zażartuje - A poza tym, miałbyś do mnie blisko.

- Nie, to nie wchodzi w grę - odpowie - Nie mogę tego zrobić Markowi.

Przeczytaj: M jak miłość. Ewa żałuje, że wyszła za Marka

Co będzie dalej działo się z interesem Pawła zobaczymy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" w poniedziałki i we wtorki o godzinie 20.40 w TVP2. Czy ze względu na sytuację jednak się wyprowadzi?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: