SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paulina i Marcin będą tylko przyjaciółmi

M jak miłość. Paulina i Marcin będą tylko przyjaciółmi

07.04.2017, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1293, Marcin (Mikołaj Roznerski), Paulina (Julita Fabiszewska)
M jak miłość odcinek 1293, Marcin (Mikołaj Roznerski), Paulina (Julita Fabiszewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Paulina (Julita Fabiszewska) niedawno dołączyła do obsady serialu "M jak miłość"! Jej zapoznanie z Marcinem (Mikołaj Rzonerski) nie należało do najprzyjemniejszych, jednakże w bardzo krótkim czasie została nianią jego synka. Kim będą dla siebie Paulina i Chodakowski w serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

W serialu "M jak miłość" pojawiła się Paulina, grana przez Julitę Fabiszewską, piosenkarkę o pseudonimie Jula. Piękna dziewczyna od razu spodoba się Marcinowi. Czy z wzajemnością? Artystka w wywiadzie z Kubą Zajkowskim odpowiada:

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1295: Agnieszka martwi się o Marcina

- Jaka będzie kontynuacja tej historii?
-
Okaże się, że to Marcin dał ogłoszenie, które zainteresowało Paulinę. Casting na nianię przeprowadzi Agnieszka (Magdalena Walach – przyp. aut.) i wybierze moją bohaterkę. Chodakowski będzie zdziwiony, gdy zobaczy ją wieczorem w swoim domu. To bardzo ciekawy, poprowadzony w nieoczywisty sposób wątek. Mam nadzieję, że takie miłe niespodzianki spotykają ludzi w prawdziwym życiu.

- Twoja bohaterka będzie musiała trzymać się na baczności, bo Marcin to łamacz serc.
- Być może, nie wiem, co wymyślą dla nas scenarzyści. Nasi bohaterowie ewidentnie się dogadują, ale na razie jest spokojnie, Paulina zajmuje się wyłącznie opieką nad Szymkiem (Staś Szczypiński – przyp. aut.). Sama jestem ciekawa, jak rozwinie się ten wątek. Nie chcę, żeby moja bohaterka kogoś krzywdziła, niszczyła i rozbijała związki. Wolę, żeby kojarzyła się ludziom pozytywnie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1293: Wojtuś zniszczy zaręczyny Andrzejka i Marzenki

Czy scenarzyści serialu "M jak miłość" docenią prośbę Julity Fabiszewskiej?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: