SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Oświadczenie Basi Kurdej-Szatan. Odchodzi z serialu?!

M jak miłość. Oświadczenie Basi Kurdej-Szatan. Odchodzi z serialu?!

25.06.2017, godz. 14:00
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan foto: mjakmilosc.tvp.pl

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu "M jak miłość"?! Aktorka wydała oficjalny komentarz! Czyżby Joasia Chodakowska miała zniknąć z "M jak miłość"? Co powiedziała Kurdej-Szatan?

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach w TVP2

Barbara Kurdej-Szatan oprócz grania w serialu "M jak miłość", występuje również w produkcji o podobnym tytule: "Recepta na miłość". Natłok pracy jak mówi aktorka jest ogromny i dostaje jedynie informacje gdzie i kiedy ma się stawić, na któym planie. Taki natłok pracy może zmęczyć.

Zobacz: M jak miłość. Katarzyna Cichopek po stronie fanów M jak miłość

- Broń Boże, z M jak miłość nie rezygnuję. Akurat tak się złożyło, że Recepta na miłość i M jak miłość to jest jedna produkcja. Dlatego dzielą się terminami. Dzielą się mną poza mną. Ja tylko dostaję informację, kiedy jestem tu, kiedy jestem tu. Czasem się dzieje tak, że na przykład w ciągu jednego dnia jestem połowę na jednym planie, połowę na drugim. Nie ma problemu z dogadaniem się. Nie rezygnuję. Teraz tyle się wydarzyło w tym moim wątku. Tomek jest w śpiączce. Jest co grać – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan portalowi Jastrząb Post, dementując domysły o rzekomym odejściu z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: