SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online ostatni przed wakacjami odcinek 1306 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online ostatni przed wakacjami odcinek 1306 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

30.05.2017, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

"M jak miłość" ostatni odcinek przed wakacjami 2017 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1306 w telewizji we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1306 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1306 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1306 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" ostatni odcinek przed wakacjami 2017, odc. 1306 - streszczenie, co się wydarzy?

Tomek (Andrzej Młynarczyk) wciąż walczy o życie. Joasia (Barabra Kurdej-Szatan) jest coraz bardziej załamana sytuacją z ukochanym. Mały Wojtek (Feliks Matecki) z kolei, będący pod opieką dziadków, tak bardzo pragnie odwiedzić tatę w szpitalu, że ucieka z Grabiny. Ewa (Dominika Kluźniak) nadal martwi się o noworodka, którego znalazła w kościele. Dziecko trafia w końcu do ośrodka preadopcyjnego. Natalia (Marcjanan Lelek), dzięki pomocy Justyny (Olga Kalicka), odkrywa, że matką dziewczynki jest nastolatka: Ola Jankiewicz. Górska wyznaje poza tym Frankowi (Piotr Nerlewski), że dostała w stolicy nową pracę. Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) tymczasem zmusza w końcu Staszka (Sławomir Holland), by porozmawiali o łączącej ich "namiętności".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: