SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1300 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1300 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

08.05.2017, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1300, Marcin (Mikołaj Roznerski), Julka (Joanna Kuberska)
M jak miłość odcinek 1300, Marcin (Mikołaj Roznerski), Julka (Joanna Kuberska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1300 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1300 w telewizji we wtorek, 9.05.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1300 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1300 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1300 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1300 - streszczenie, co się wydarzy?

Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Asia (Barbara Kurdej-Szatan) organizują sylwestrową zabawę, na którą zapraszają Agnieszkę (Magdalena Walach) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Chodakowski chce świętować awans na szefa jednostki. W ostatni dzień roku funkcjonariusz bierze udział w niebezpiecznej akcji. W strzelaninie traci życie bandyta poszukiwany listem gończym: Arkadiusz Głowacki. Brat zabitego winą za jego śmierć obarcza Tomka. Zamierza zemścić się na policjancie. Tymczasem Marcin (Mikołaj Roznerski) chce spędzić sylwestra z Julką (Joanna Kuberska)- sekretarką Pawła (Rafał Mroczek). Wcześniej w biurze Chodakowskiego pojawia się jednak Iza (Adriana Kalska).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: