SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1280 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1280 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

20.02.2017, godz. 19:59
M jak miłość odc. 1243. Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1243. Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto:

"M jak miłość" odcinek 1280 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1280 w telewizji we wtorek, 21.02.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1280 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1280 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1280 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1280 - streszczenie, co się wydarzy?

Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) postanawiają kupić własne mieszkanie. Chcą, by Stefan (Zbigniew Waleryś) przeprowadził się do większego domu razem z nimi. Maria (Małgorzata Pieńkowska) prosi Artura (Robert Moskwa) , by zwrócił jej powierzony mu wcześniej pendrive z danymi, które mogą zaszkodzić Bilskiemu. Lekarz odmawia, ale nie przyznaje się, że zgubił urządzenie.

Śledzi rywala, by zdobyć nowe dowody na to, że Robert (Zbigniew Stryj)  prowadzi nielegalne interesy. Z kolei Rogowska odkrywa, że Bilski ją okłamał - nie mieszka w hostelu. Kacper wciąż przeżywa niedawne porwanie. Ostrzega Julkę (Joanna Kuberska), że Paweł ma powiązania z mafią. Marcin znów ma problemy w pracy i prosi o pomoc Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Siłacz wyznaje przyjacielowi, że przez Marzenkę (Olga Szomańska) chce odejść z siedliska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: