SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1277 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1277 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

07.02.2017, godz. 19:59
M jak miłość, Darek (Marcel Sabat)
M jak miłość, Darek (Marcel Sabat) foto:

"M jak miłość" odcinek 1277 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1277 w telewizji w poniedziałek, 13.02.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1277 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1277 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1277 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1277 - streszczenie, co się wydarzy?

Marek (Kacper Kuszewski) i Ewa (Dominika Kluźniak) wciąż nie mówią o ciąży swoim bliskim. Radosną nowinę poznaje za to zaprzyjaźniona ekspedientka Kisielowa (Małogrzata Różniatowska). Ula (Iga Krefft) umawia się z Jankiem (Tomas Kollarik) na randkę, ale traci humor, gdy po drodze spotykają Justynę (Olga Kalicka). W pewnym momencie do Górskiej podbiega złodziej i wyrywa jej torebkę, a policjant zostawia ukochaną i rzuca się w pościg za bandytą.

Natalia (Marcjanna Lelek) ma problemy przez Katarzynę Maj (Grażyna Strachota). Seniorka oznajmia dziewczynie, że życzy sobie co tydzień widywać swoją wnuczkę. Z tego powodu przeniosła firmę do Warszawy. Mostowiakówna, zirytowana jej zachowaniem, prosi o pomoc Darka  (Marcel Sabat), który obiecuje, że przyjedzie do Grabiny, ale nagle znika. Po kilku godzinach matka zgłasza w końcu zaginięcie Maja na policję.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: