SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1276 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1276 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

06.02.2017, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1276 Robert Bilski (Zbigniew Stryj) Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1276 Robert Bilski (Zbigniew Stryj) Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1276 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1276 w telewizji we wtorek, 7.02.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1276 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1276 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1276 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1276 - streszczenie, co się wydarzy?

Piotrek (Marcin Mroczek) i Kinga (Katarzyna Cichopek)na jeden dzień zamieniają się obowiązkami. Szybko tracą dobry humor, gdyż uświadamiają sobie, jak wiele czeka ich pracy. Kacper (Patryk Pietrzak), chłopak, który zabrał dokumenty Pawła (Rafał Mroczek), zostaje porwany i brutalnie pobity przez ludzi nasłanych przez Bilskiego. Gdy tylko odzyskuje wolność, udaje się do biura Zduńskiego i przyznaje do kradzieży. Artur (Robert Moskwa) postanawia zanieść na policję pendrive, który powierzyła mu Maria (Małgorzata Pieńkowska), znajdują się tam dowody przeciwko Robertowi (Zbigniew Stryj). W drodze na komisariat Rogowski popełnia jednak błąd, który może go drogo kosztować.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: