SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1274 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1274 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

30.01.2017, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1274, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), MArzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odcinek 1274, Andrzejek (Tomasz Oświeciński), MArzenka (Olga Szomańska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1274 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1274 w telewizji we wtorek, 31.01.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1274 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1274 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1274 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1274 - streszczenie, co się wydarzy?

W dniu swojego ślubu Andrzejek (Tomasz Oświeciński) wyznaje Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że był już raz żonaty, ale tylko przez kilka miesięcy. Lisiecki nadal ukrywa jednak swoją przeszłość przed narzeczoną. W trakcie ceremonii ślubnej w kościele zjawia się była ukochana siłacza, Ela (Anna Sarna), która oznajmia zgromadzonym, że pan młody nie ma rozwodu.

Ewa (Dominika Kluźniak) czuje się coraz gorzej. Z badań kontrolnych wynika, że kobieta jest w ciąży. Przekazuje nowinę Markowi (Kacper Kuszewski). Ula (Iga Krefft) nadal spotyka się z Jankiem (Tomas Kollarik). Gdy widzi, jak jej chłopak flirtuje z kuzynkami panny młodej: Darią oraz Iwoną, postanawia dać mu nauczkę. W swoją intrygę wtajemnicza Marcina.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: