SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1272 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1272 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

23.01.2017, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1272 Andrzej (Krystian Wieczorek) Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odcinek 1272 Andrzej (Krystian Wieczorek) Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1272 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1272 w telewizji we wtorek, 24.01.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1272 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1272 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1272 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1272 - streszczenie, co się wydarzy?

Kacper (Patryk Pietrzak), chłopak sekretarki Julki (Joanna Kuberska), posługuje się skradzionym dowodem Zduńskiego (Rafał Mroczek), by zaciągnąć kilka pożyczek. Paweł od razu zgłasza wyłudzenie na policji. Maria (Małgorzata Pieńkowska) przez telefon wspomina o jego problemach Bilskiemu (Zbigniew Stryj), który obiecuje zająć się sprawą. Artur (Robert Moskwa) orientuje się, że była żona go okłamała i nadal spotyka się z Robertem. Zastanawia się, czy nie powinien oddać policji pendrive'a, który Rogowska powierzyła mu na przechowanie. Magda (Anna Mucha) znów ma zły humor, gdyż Olek (Maurycy Popiel) zapowiedział, że nie spędzi z rodziną sylwestra. Maciek (Franciszek Przanowski), by poprawić mamie humor, zaprasza Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) na swój mecz koszykówki. Prawnik ma wystąpić w roli trenera.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: