SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1271 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1271 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

17.01.2017, godz. 19:59
M jak miłość, Olga (Katarzyna Grabowska), Radek (Tomasz Włosok)
M jak miłość, Olga (Katarzyna Grabowska), Radek (Tomasz Włosok) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1271 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1271 w telewizji w poniedziałek, 23.01.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1271 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1271 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1271 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1271 - streszczenie, co się wydarzy?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) odkrywa, że Jacek (Jan Wieczorkowski) został nowym właścicielem firmy, w której pracuje. Wzburzona wybiega z biura i nie chce słuchać żadnych tłumaczeń. Po powrocie do domu ukrywa przed Tomkiem (Andrzej Młynarczyk), że ma problem z jego przyjacielem. Jakby kłopotów było mało wieczorem odbiera kolejny telefon z Salzburga - z informacją, że jej ojciec może nie przeżyć nocy.

Tymczasem w bistro zjawia się nowy kurator Radka (Tomasz Włosok), Leszek Kowal, który nie kryje, że nie ma do chłopaka zaufania. Małkowski spodziewa się kłopotów. By poprawić sobie humor, umawia się na wieczór z Olgą (Katarzyna Grabowska) i próbuje koleżankę pocałować. Górecka znów kłóci się też z ojcem. Okazuje się, że biznesmen nadal spotyka się z Moniką (Anna Wendzikowska), mimo że wie, jak córka jej nie znosi. Piotrek (Marcin Mroczek) umawia się w bistro ze swoją promotorką, doktor Stańczyk. A Marcin (Mikołaj Roznerski) ma problemy w pracy, bo po ostatnich burzliwych przejściach jego firma nie dostaje zleceń.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: