SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1269 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1269 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

09.01.2017, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1269 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) Robert Bilski (Zbigniew Stryj) Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1269 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) Robert Bilski (Zbigniew Stryj) Artur (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1269 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1269 w telewizji we wtorek, 10.01.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1269 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1269 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1269 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1269 - streszczenie, co się wydarzy?

Magda (Anna Mucha) wraca do domu nad ranem odprowadzana przez Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Oboje rozmawiali ze sobą całą noc. Kilka godzin później Chodakowska odbiera telefon od szkolnej wychowawczyni Maciusia (Franciszek Przanowski). Okazuje się, że autokar, którym chłopiec jechał na wycieczkę miał wypadek.

Maria (Małgorzata Pieńkowska) spędza namiętną noc z Bilskim (Zbigniew Stryj), nie oglądając się na konsekwencje. Tylko przypadek sprawia, że Rogowska nie zostaje przyłapana przez Artura (Robert Moskwa). Później jednak prosi Pawła (Rafał Mroczek), by zapewnił jej wiarygodną wymówkę. Chłopak martwi się o matkę. Spodziewa się, że prędzej czy później będzie miała przez Roberta kłopoty. Zajęty sprawami bliskich, przemęczony pracą Zduński przez nieuwagę zostawia w biurze swój portfel. Pieniądze i dokumenty zabiera chłopak jego nowej sekretarki, Kacper (Patryk Pietrzak).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: