SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1266 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1266 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

27.12.2016, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1270, Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odcinek 1270, Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1266 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1266 w telewizji w poniedziałek, 2.01.2017, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1266 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1266 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1266 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1266 - streszczenie, co się wydarzy?

Werner (Jacek Kopczyński) zamierza wyjechać na kilka miesięcy służbowo do Nicei razem z Anną (Tamara Arciuch). Gruszyńska chce powierzyć prowadzenie siedliska Uli (Iga Krefft). Janek (Tomas Kollarik), policjant, który spodobał się córce Mostowiaka, w końcu odkrywa, że tajemnicza dziewczyna, którą spotkał po przyjeździe do Grabiny jest siostrą Natalii (Marcjanna Lelek). Chce nawiązać z nią kontakt, gdyż jest zainteresowany kontynuowaniem znajomości.

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) ma nową pasję - ćwiczenia jogi. Namawia Basię (Teresa Lipowska) oraz Lucjana (Witold Pyrkosz), by trenowali razem z nią. W Warszawie Paweł (Rafał Mroczek) urządza swoje nowe biuro. Zatrudnia sekretarkę - Julię Kryszak (Joanna Kuberska). Olek (Maurycy Popiel) jest tak pochłonięty pracą, że zaniedbuje Magdę (Anna Mucha) i Maćka (Franciszek Przanowski). Zbyt mało czasu poświęca także ich pupilce, kotce o imieniu Fryga. Zwierzę ostatecznie trafia do weterynarza.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: