SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1264 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1264 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

19.12.2016, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1264, Ula (Iga Krefft), Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1264, Ula (Iga Krefft), Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek) foto:

"M jak miłość" odcinek 1264 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1264 w telewizji we wtorek, 20.12.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1264 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1264 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1264 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1264 - streszczenie, co się wydarzy?

Marcin (Mikołaj Roznerski) kontaktuje się z lekarką Naomi (Mayu Gralińska-Sakai). Być może dzięki niej uda mu się ustalić, że Mariusz (Mariusz Witkowski) i Naomi byli kochankami. Niestety, kobieta nie jest w stanie mu pomóc. Zdesperowany Chodakowski jedzie też do Korczyńskiego, by pomówić z jego żoną. Rozmowę przerywa powrót Mariusza (Mariusz Witkowski), który na widok intruza sięga po broń. Iza (Adriana Kalska) kolejny raz umawia się z Arturem (Tomasz Ciachorowski). Były narzeczony pomaga jej w przeprowadzce.

Mostowiakowie martwią się o Antka (Jakub Jankiewicz), który pod wpływem Szeflera (Karol Pocheć) oddalił się od rodziny. Kolęda (Artur Barciś) wyznaje wnukowi, że Krzysztof uciekł za granicę, gdy okazało się, że Antek, który przyszedł na świat jako wcześniak, miał problemy ze zdrowiem. Chłopiec postanawia z ojcem szczerze porozmawiać. Ostatecznie decyduje się na wyjazd w góry z Mostowiakami, a nie z Szeflerem.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: