SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1263 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1263 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

13.12.2016, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1238. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
foto: mjakmilosc.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1263 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1263 w telewizji w poniedziałek, 19.12.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1263 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1263 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1263 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1263 - streszczenie, co się wydarzy?

Budzyński (Krystian Wieczorek) ryzykuje prawniczą karierę i spotyka się w tajemnicy z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Radzi chłopakowi, by nadal ukrywał się przed policją. Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) udaje się ustalić, że jedynymi dowodami na to, że Mariusz (Mariusz Witkowski) i Naomi (Mayu Gralińska-Sakai) mieli romans były laptop oraz bransoletka. Oba przedmioty mężczyzna zabrał jednak z mieszkania zamordowanej.

W małżeństwie Olka (Maurycy Popiel) i Magdy (Anna Mucha) trwa kryzys. Chodakowski zauważa, że jego ukochana pozostaje w bliskich relacjach z Budzyńskim. Jacek (Jacek Lenartowicz) nadal utrzymuje w tajemnicy, że jest nowym właścicielem biura Joanny (Barbara Kurdej-Sztan). Za plecami Tarnowskiej załatwia jej awans. Biznesmen zauważa, że Joanna bardzo niepokoi się o ojca. W końcu mówi jej, że Tarnowski jest umierający.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: