SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1252 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1252 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

07.11.2016, godz. 19:59
M jak miłość odcinek 1252 Artur (Tomasz Ciachorowski) Marcin (Mikołaj Roznerski) Naomi (Mayu Garlińska-Sakai)
M jak miłość odcinek 1252 Artur (Tomasz Ciachorowski) Marcin (Mikołaj Roznerski) Naomi (Mayu Garlińska-Sakai) foto: mjakmilosc.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1252 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1252 w telewizji we wtorek, 8.11.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1252 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1252 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1252 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1252 - streszczenie, co się wydarzy?

Tomek (Andrzej Młynarczyk) jest wdzięczny Jackowi (Jan Wieczorkowski) za to, że otoczył Asię (Barbara Kurdej-Szatan) opieką. Chodakowski zamierza razem z narzeczoną obejrzeć lokal, który mają wynająć na wesele. Gdy w ostatniej chwili okazuje się, że musi pojechać do pracy, tu także zastępuje go Jacek.

Marcin (Mikołaj Roznerski) kolejny raz spotyka się z Naomi (Mayu Garlińska-Sakai). Tancerka wyznaje mu, że została okłamana przez swojego partnera. Mariusz obiecał, że się dla niej rozwiedzie, ale do tej pory nic nie zrobił. Chodakowski radzi dziewczynie, by przestała tracić czas dla Mariusza. Oboje nie wiedzą, że świadkiem ich rozmowy jest Artur (Tomasz Ciachorowski), który robi im zdjęcia. Fotografie trafiają do Izy (Adriana Kalska).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: