SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1245 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1245 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

10.10.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc 1245 Magda (Anna Mucha) Andrzej (Krystian Wieczorek) Tomek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc 1245 Magda (Anna Mucha) Andrzej (Krystian Wieczorek) Tomek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1245 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1245 w telewizji we wtorek, 11.10.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1245 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1245 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1245 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1245 - streszczenie, co się wydarzy?

 

Po tym, jak firmę Chodakowskiego zdemolowali bandyci, Marcin (Mikołaj Roznerski) prosi o pomoc Andrzejka. Obawia się, że atak może się powtórzyć. Iza (Adriana Skalska) chce zapewnić lepszą przyszłość jednemu ze swoich podopiecznych, Radkowi (Tomasz Włosek). Niestety chłopak nie potrafi utrzymać posady i może wrócić przez to do więzienia. Kuratorka prosi Kingę (Katarzyna Cichopek), by zatrudniła Radka w bistro. Olga (Katarzyna Grabowska) mówi Piotrowi (Marcin Mroczek), że przez pewien czas będzie mieszkać u koleżanki. Ma nadzieję, że ojciec wybaczy jej wpadkę z ogłoszeniem. Zduński umawia Magdę (Anna Mucha) na rozmowę kwalifikacyjną z Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Przyjaciółka aplikuje na stanowisko sekretarki. Tymczasem Agnieszka (Magdalena Walach) całe dnie spędza w szpitalu przy łóżku chorej Helenki (Ola Trojanowska).

 

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: