SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1242 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1242 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

27.09.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1242 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1242 w telewizji w poniedziałek, 03.10.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1242 przed premierą w TVP2 jest płatny. "M jak miłość" 1242 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1242 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1242 - streszczenie, co się wydarzy?

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) nadal jest w Austrii przy ciężko chorym ojcu. Z kolei Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Agnieszka (Magdalena Walach) czuwają przy Helence (Ola Trojanowska), u której lekarze podejrzewają śródmiąższową chorobę płuc. Budzyński (Andrzej Wieczorek) dowiaduje się, że Marta (Dominika Ostałowska) zamierza kolejny raz wyjechać z kraju. Tym razem ma jej towarzyszyć córka. Rogowski (Robert Moskwa) podejrzewa, że jego była żona bierze silne leki na sen, od których być może już się uzależniła. Maria (Małgorzata Pieńkowska) cały czas ma też problemy przez Bilskiego (Robert Moskwa). Tajemniczy znajomy biznesmena nęka ją telefonami i żąda, by oddała pendrive, który Robert ukrył w jej mieszkaniu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: