SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1240 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1240 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

20.09.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1242.Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1242.Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1240 po wakacjach 2016 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1240 w telewizji w poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1240 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1240 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1240 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1240 - streszczenie, co się wydarzy?

Magda (Anna Mucha) uświadamia Olkowi (Maurcy Popiel) że jeśli zdecyduje się na wyjazd za granicą, będzie to oznaczało koniec ich związku.

Agnieszka (Magdalena Walach) przekazuje Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) złe wieści dotyczące ich córeczki. Lekarze wykryli u Helenki (Ola Trojanowska) poważne schorzenie płuc. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dociera do kliniki w Salzburgu, gdzie jej ojciec przeszedł operację.

Monika (Anna Wendzikowska) skarży się Piotrkowi i Kindze, że czuje się bardzo samotna. W dodatku sama musi sobie radzić z opieką nad dzieckiem. Zduńscy zapraszają przyjaciółkę na grilla, na którym pojawia się także biznesmen Górecki (Wojciech Wysocki). Olga (Katarzyna Grabowska) musi przerwać wakacyjny wypoczynek, ponieważ skręciła nogę. Dzwoni po pomoc do Zduńskiego.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: