SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1235 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1235 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

05.09.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1235. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1235. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Iza Lewińska (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1235 po wakacjach 2016 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1235 w telewizji we wtorek, 6.09.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1235 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1235 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1235 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1235 - streszczenie, co się wydarzy?

Iza (Adriana Kalska) spotyka się z Góreckim (Wojciech Wysocki). Dla biznesmena rozmowa z córką sprawcy wypadku żony to zbyt wiele. Mężczyzna trafia do szpitala z powodu problemów z sercem. Piotrek (Marcin Mroczek) orientuje się w zamiarach Olgi (Katarzyna Grabowska)i próbuje zniechęcić dziewczynę do siebie. Ona jednak wyznaje prawnikowi, że skradł jej serce.

Maria (Małgorzata Pieńkowska) podejmuje ważną decyzję w sprawie Bilskiego (Zbigniew Stryj). Adwokat Roberta informuje ją, że prokuratura zgodziła się na odwiedziny w areszcie. Rogowska ma jednak wątpliwości, czy chce spotkać się z mężczyzną, który od wielu miesięcy ją okłamywał, a na dodatek okazał się przestępcą.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: