SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1232 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1232 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

07.06.2016, godz. 20:10
M jak miłość po wakacjach 2016, Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość po wakacjach 2016, Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto:

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1232 w telewizji w poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1232 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1232 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1232 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1232 - streszczenie, co się wydarzy?

Po aresztowaniu Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj) zdezorientowana Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wciąż nie wie dlaczego jej kochanek trafił do więzienia i jakie zarzuty usłyszał. Jej wątpliwości rozwiewa Artur (Robert Moskwa), który ustala, że Bilski jest członkiem mafii i ma na koncie przemyt alkoholu i papierosów. Marysia żąda od byłego męża, by przestał się wtrącać w jej sprawy. Jednak wieczorem w mieszkaniu Rogowskiej zjawia się policja.

Tymczasem w Grabinie śmiertelnie chora na toczeń matka Franka (Piotr Nerlewski) prosi Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), by przyjęli jej syna do rodziny. Zarzycka sugeruje też Frankowi i Natalce (Marcjanna Lelek), że powinni razem zamieszkać w leśniczówce. Wokół leśniczego cały czas kręci się jego była narzeczona. Justyna (Olga Kalicka) dostaje pracę nauczycielki matematyki w szkole w Lipnicy, do którego chodzą Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: