SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1228 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1228 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

24.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1228. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1228 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1228 w telewizji w poniedziałek, 30.05.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1228 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1228 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1228 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1228 - streszczenie, co się wydarzy?

Bilski (Zbigniew Stryj) odkrywa, że Maria (Małgorzata Pieńkowska) opisała w książce jego tatuaż. Dzięki rysunkowi można łatwo go zidentyfikować. Mężczyzna obawia się nie tylko o swoje bezpieczeństwo własne, lecz także swoich bliskich - Rogowskiej i małej Basi (Maja Wudkiewicz). Tomek (Andrzej Młynarczyk) irytuje się po kolejnym spotkaniu z Agnieszką (Magdalena Walach), która zapowiada, że chce wrócić do prokuratury. Chodakowski uważa, że to za wcześnie. Przyjaciółka powinna zostać w domu i opiekować się ich córką, ale Olszewska nie chce tego słuchać. Tymczasem Asia (Barbara Kurdej-Szatan) nadal nie potrafi obdarzyć ukochanego zaufaniem.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: