SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1226 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1226 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

17.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1226 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1226 w telewizji w poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1226 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1226 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1226 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1226 - streszczenie, co się wydarzy?

Marcin (Mikołaj Roznerski) odwiedza klinikę, w której pobrano od niego szpik. Dowiaduje się, że pacjentka, której uratował życie, to młoda tancerka: Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai). Monika (Anna Wendzikowska) prosi Chodakowskiego o nietypową przysługę. Do Polski na kilka dni przyjechała babcia prawniczki. Dziewczyna nie chce sprawić krewnej przykrości. Szuka kogoś, kto będzie udawał przed seniorką ojca jej dziecka.

Olga (Katarzyna Grabowska) odkrywa, że Piotrek (Marcin Mroczek) ma żonę. Zduński poprawia dokumenty przygotowane przez asystenta Góreckiego (Wojciech Wysocki). Obawia się, że szef pozna w końcu jego tajemnicę. Magda (Anna Mucha) każdą wolną chwilę poświęca Maćkowi (Franciszek Przanowski). Nie zauważa, że jej związek z Olkiem (Maurycy Popiel) zaczyna się psuć.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: