SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1216 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1216 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

12.04.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1216. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odc. 1216. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1216 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1216 w telewizji w poniedziałek, 18.04.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1216 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1216 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1216 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1216 - streszczenie, co się wydarzy?

Tomek (Andrzej Młynarczyk) zamierza wrócić na święta do Polski, by oświadczyć się Asi (Joanna Tarnowska), ale jego lot zostaje odwołany. W tym czasie mały Wojtek (Feliks Matecki) bez wiedzy ojca zaprasza na wigilijną kolację Agnieszkę (Magdalena Walach).

Z kolei Marcin (Mikołaj Roznerski) chce spędzić Boże Narodzenie z Izą (Adriana Lewińska). Prosi dziewczynę, by odwołała swój wyjazd z przyjaciółmi w góry. W wigilię młodych czekają nieprzyjemności. Najpierw oboje spotykają Artura (Tomasz Ciachorowski), który upił się z żalu po utracie ukochanej. Później Iza słyszy przypadkiem, jak Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) nazywa ją towarem zastępczym. Załamana dziewczyna jest pewna, że nigdy nie uda się jej zdobyć serca Chodakowskiego.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: