SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1215 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1215 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

11.04.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1215. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Bogusz (Wojciech Asiński)
M jak miłość odcinek 1215. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski), Bogusz (Wojciech Asiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1215 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1215 w telewizji we wtorek, 12.04.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1215 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1215 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1215 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1215 - streszczenie, co się wydarzy?

Ktoś niszczy towar przechowywany w magazynie Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Marek domyśla się, że to zemsta ojca Bartka, Bogusza (Wojciech Asiński), którego ośmieszyli Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz). Ewa (Dominika Kluźniak), która stara się załagodzić konflikt z sąsiadem, zostaje brutalnie wyrzucona przez niego z domu. Gdy Mostowiak zauważa siniaki na rękach żony, domyśla się, kto za tym stoi. Niebawem między skłóconymi sąsiadami dochodzi do bójki. W tym czasie Mateusz i Antek proszą Natalię (Marcjanna Lelek), by wstawiła się za nimi u rodziców. Chłopcy nie chcą zostać rozdzieleni w szkole. Ku oburzeniu Barbary (Teresa Lipowska) Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) ulega romantycznej pokusie i zaczyna flirtować z Lucjanem (Witold Pyrkosz).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: