SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1214 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1214 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

05.04.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1210. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1210. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1214 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1214 w telewizji w poniedziałek, 11.04.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1214 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1214 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1214 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1214 - streszczenie, co się wydarzy?

Piotrek (Marcin Mroczek) nadal pracuje jako szofer Góreckiego (Wojciech Wysocki). Udziela pomocy koleżance Olgi (Katarzyna Grabowska), Annie, która została odurzona narkotykami. Podsłuchuje też rozmowę biznesmena dotyczącą sprzedaży akcji i zarabia dzięki temu prawie 2 tysiące złotych. Kinga (Katarzyna Cichopek), której mąż zwierzył się ze swojego sukcesu, ma wątpliwości, czy powinien wykorzystywać informacje zdobyte w ten sposób.

Marcin (Mikołaj Roznerski) kontynuuje poszukiwania Izy (Adriana Kalska). Postanawia odwiedzić ciotkę kuratorki, która mieszka pod Warszawą. W tym czasie Artur (Tomasz Ciachorowski)  zdobywa informację, że z Wisły wyłowiono ciało kobiety, której rysopis odpowiada Lewińskiej. Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) organizują rodzinny obiad. Mają nadzieję, że zdołają pogodzić Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorza (Wojciech Majchrzak).

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: