SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1211 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1211 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

22.03.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1211. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1211. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1211 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1211 w telewizji w środę, 23.03.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1211 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1211 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1211 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1211 - streszczenie, co się wydarzy?

Basia (Gabriela Raczyńska), Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz ) mają poważne problemy w szkole. Dziewczynka wagaruje, od kiedy stała się ofiarą internetowego hejtu ze strony rówieśników, z kolei chłopcy próbowali sfałszować swoje oceny w dzienniku. Darek (Marcel Sabat) kolejny raz namawia Natalię (Marcjanna Lelek), by zgodziła się na przepisanie Hani jego kawalerki.Ewa (Dominika Kluźniak) ostrzega, że jeśli dziewczyna przyjmie darowiznę, Maj może ingerować w życie jej i córki.

Tomek (Andrzej Młynarczyk) wraca z Barcelony. Ma dla bliskich prezenty. W trakcie przekazywania upominków dochodzi do krępującej sytuacji. Okazuje się, że Chodakowski pechowo wręcza Zosi (Julia Wróblewska) niemal identyczną apaszkę, jaką wcześniej dał już Agnieszce (Magdalena Walach). Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) rozpoznaje wzór na chustce. Zaczyna domyślać się, że ukochany ją okłamuje.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: