SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1210 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1210 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

21.03.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1210 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1210 w telewizji we wtorek, 22.03.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1210 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1210 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1210 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1210 - streszczenie, co się wydarzy?

Artur (Tomasz Ciachorowski) informuje Marcina (Mikołaj Roznerski), że Iza (Adriana Kalska) wzięła w pracy wolne i nie daje znaku życia. Maciek, brat cioteczny kuratorki, zdradza Chodakowskiemu, że krewna chorowała niedawno na depresję.

Piotrek (Marcin Mroczek) chce, by nowy szef dowiedział się o jego problemach z prawem. Sam zamierza mu o tym opowiedzieć. Olga (Katarzyna Grabowska), córka Góreckiego (Wojciech Wysocki), nie pozwala mu na to i grozi nawet utratą pracy. Dziewczyna próbuje go szantażować. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) prosi Kingę (Katarzyna Cichopek), by mediowała między nim a Marzenką (Olga Szomańska). Chce, by powiedziała jego ukochanej, że póki co ślubu nie będzie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: