SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1202 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1202 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

16.02.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher)
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1202 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1202 w telewizji we wtorek 23.02.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1202 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1202 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1202 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1202- streszczenie, co się wydarzy?

Piotrek (Marcin Mroczek) trafia do aresztu. Udało mu się co prawda doprowadzić do uwięzienia Jacka (Łukasz Prasek), ale naraził przy tym na szwank swoją karierę prawniczą. Zaraz po zatrzymaniu brata Paweł (Rafał Mroczek) zjawia się w prokuraturze i chce wziąć na siebie całą winę. Zeznaje, że to on podrzucił amfetaminę do sklepu Baryckiego i jest na nagraniu, które ujawnił wspólnik handlarza. Niestety, jest już na to za późno. Piotr może nawet stracić prawo do wykonywania zawodu.

Agnieszka (Magdalena Walach) zaczyna rodzić. Tomek (Andrzej Młynarczyk), który właśnie wrócił z Hiszpanii, wprost z lotniska jedzie do szpitala. Ciężarną przyjaciółkę wspiera także Asia (Barbara Kurdej-Szatan). Grzegorz (Wojciech Majchrzak) umawia się na spotkanie z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Od jakiegoś czasu między ojcem i synem nie dzieje się najlepiej. Chodakowski postanawia więc zakopać topór wojenny i pogodzić się z Marcinem. Z kolei Tarnowski wyznaje Asi, że postanowił na stałe zamieszkać w Polsce.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: