SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1200 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1200 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

09.02.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1200. Kinga (Katarzyna Cichopek), Lenka (Marysia Głowacka), Piotrek (Marcin Mroczek), Mikołaj (Ignacy Wudkiewicz)
M jak miłość odcinek 1200. Kinga (Katarzyna Cichopek), Lenka (Marysia Głowacka), Piotrek (Marcin Mroczek), Mikołaj (Ignacy Wudkiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1200 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1200 w telewizji w poniedziałek 15.02.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1200 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1200 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1200 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1200- streszczenie, co się wydarzy?

Paweł (Rafał Mroczk), by pomóc Piotrowi (Marcin Mroczek), w jego imieniu spotyka się ze wspólnikiem Jacka (Łukasz Pracki). Towarzyszą mu Marcin (Mikołaj Roznerski) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) na wypadek problemów. Szantażysta nie ma pojęcia, że bracia zamienili się miejscami.

Natalka (Marcjanna Lelek) za radą Barbary (Teresa Lipowska) decyduje się na związek z Frankiem (Piotr Nerlewski). Nie zdaje sobie sprawy, że jej ukochany ryzykuje życiem, biorąc udział w akcji przeciwko kłusownikom. Dawny partner Natalki Darek (Marcel Sabat) nie zamierza jednak usunąć się z jej życia. Za wszelką cenę usiłuje udowodnić Mostowiakom, że się zmienił i zasługuje na kontakt z córką. Okazuje się niestety, że nie jest to jego własna inicjatywa. Maj bezwolnie wykonuje polecenia matki, która dąży do tego, by przejąć opiekę nad wnuczką.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: