SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1199 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1199 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

08.02.2016, godz. 20:10
M jak miłość odcinek 1198, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odcinek 1198, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1199 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1199 w telewizji we wtorek 9.02.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1199 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1199 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1199 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1199- streszczenie, co się wydarzy?

Piotrek (Marcin Mroczek) mówi Kindze (Katarzyna Cichopek), że jest szantażowany. Zduńska opowiada o tym Marii (Małgorzata Pieńkowska), a ta z kolei prosi o pomoc byłego męża i Bilskiego (Robert Moskwa).

Magda (Anna Mucha) odwiedza Maćka (Franciszek Przanowski) w pogotowiu opiekuńczym. Dowiaduje się, że chłopiec niebawem trafi do rodziny zastępczej. Chodakowska z chęcią przyjęłaby malca pod swój dach, ale jej mąż ma inne plany.

Marcin (Mikołaj Roznerski) spotyka się z Izą (Adriana Kalska) i Arturem (Tomasz Ciachorowski). Obwinia się o to, że zniszczył ich związek. Chodakowski kolejny raz kłóci się też z ojcem. W końcu postanawia założyć własną firmę.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: