SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1197 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1197 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

01.02.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1197. Agnieszka (Magdalena Walach),Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1197. Agnieszka (Magdalena Walach),Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1197 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1197 w telewizji we wtorek 2.02.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1197 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1197 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1197 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1197- streszczenie, co się wydarzy?

Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) spotyka się z Tarnowskim (Juliusz Krzysztof Warunek). Zdobywa się na gest i wybacza ojcu dawne błędy. Tomek (Andrzej Młynarczyk) odkrywa, że Maryla (Izabela Kapiasova) i Marcin (Mikołaj Roznerski) już kilka miesięcy wcześniej wiedzieli, kto jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Powiedziała im o tym sama Olszewska. Urażony mężczyzna w stosownej chwili nie waha się tego prokuratorce wypomnieć.

Marta (Dominika Ostałowska) zwierza się Marii (Małgorzata Pieńkowska), że jej związek z Budzyńskim wypalił się. Siostra Rogowskiej na poważnie myśli o rozwodzie. Andrzej (Krystian Wieczorek) coraz więcej czasu spędza z Pauliną. Gdy wieczorem wraca z Deszczowej, gdzie pomieszkuje przyjaciółka, do domu, żona urządza mu scenę zazdrości.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: