SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1192 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

M jak miłość online odcinek 1192 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

12.01.2016, godz. 20:10
M jak miłość. Romanowski (Robert Wabich), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość. Romanowski (Robert Wabich), Magda (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1192 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1192 w telewizji w poniedziałek 13.01.2016, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1192 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1192 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1192 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1192- streszczenie, co się wydarzy?

Romanowski, ojciec Maćka (Franciszek Przanowski), kolejny raz ma poważne kłopoty z sercem. Prosi Kingę (Katarzyna Cichopek), by zaopiekowała się chłopcem. Maciuś ostatecznie jednak zostaje na noc u Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel).

Wieczorem ze szpitala przychodzi tragiczna wiadomość. Zduńska wciąż boryka się z kłopotliwym sąsiedztwem sklepu Jacka (Łukasz Pracka). Barycki nadal bez przeszkód rozprowadza dopalacze tuż przy bistro. Problemy ma także Piotrek (Marcin Mroczek).

W kancelarii Zduński trafia w sam środek sporu między Weroniką (Katarzyna Hołtra) i Moniką (Anna Wendzikowska). Z kolei Basia Zduńska (Gabriela Raczyńska) zdaje egzamin w szkole muzycznej. Dziadek proponuje Alicji i Pawłowi, by dziewczynka zamieszkała z nim w Warszawie, gdzie będzie mogła rozwinąć swój talent.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: