SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1186 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

M jak miłość online odcinek 1186 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

22.12.2015, godz. 20:10
M jak miłość. Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość. Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto:

"M jak miłość" odcinek 1186 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1186 w telewizji w środę 23.12.2015, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1186 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1186 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1186 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1186- streszczenie, co się wydarzy?

Piotr (Marcin Mroczek) wyjeżdża z Weroniką (Katarzyna Hołrta) służbowo do Opola. Kinga (Katarzyna Cichopek) nie jest zachwycona tym, że mężowi towarzyszy w podróży atrakcyjna samotna kobieta. Zduńska zaczyna się też domyślać, jaki biznes prowadzi Jacek (Łukasz Pracki) w lokalu przejętym od Alicji (Olga Frycz) w sąsiedztwie bistro. Sprawą interesuje się Michał (Andrzej Andrzejewski), brat Zuzy (Jolanta Fraszyńska), który jest dziennikarzem.

Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) jadą na rozmowę z dyrektorką ośrodka adopcyjnego w Łodzi. Obie strony są zadowolone ze spotkania. Bilski (Zbigniew Stryj) pomaga Marii (Małgorzata Pieńkowska) w opiece nad Basią, ale dziewczynka szybko wyprowadza go z równowagi. Gdy córeczka prosi Rogowskiego o pomoc, ten staje w jej obronie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: