SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1171 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

M jak miłość online odcinek 1171 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

02.11.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1171. Marek (Kacper Kuszewski), Barbara (Teresa Lipowska), Natalka (Marcjanna Lelek), Ewa (Dominika Kluźniak), Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odc. 1171. Marek (Kacper Kuszewski), Barbara (Teresa Lipowska), Natalka (Marcjanna Lelek), Ewa (Dominika Kluźniak), Mateusz (Krystian Domagała), Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1171 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1171 w telewizji we wtorek 3.11.2015, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1171 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1171 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1170 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1170 - streszczenie:

Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) rezerwują termin ślubu. Oboje marzą o dziecku, ale boją się, że ich wniosek adopcyjny zostanie odrzucony. Maciek (Maciej Cymorek), brat Izy (Adriana Lewińska), przysparza Marcinowi (Mikołaj Roznerski) kolejnych problemów. Chłopak, który dostał pracę w firmie budowlanej z polecenia, zupełnie nie radzi sobie z obowiązkami. Do Grabiny wracają Basia (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz). Spotkanie w gronie rodzinnym zaczyna się od wielkiej awantury. Marek (Kacper Kuszewski) i Natalka (Marcjanna Lelek) chcą wiedzieć, dlaczego Barbara okłamała ich i wzięła pieniądze od matki Darka (Marcel Sabat).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: