SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1166 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

M jak miłość online odcinek 1166 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP2

13.10.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1166.  Michał Marszałek (Andrzej Andrzejewski), Zuza (Jolanta Fraszyńska), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1166.  Michał Marszałek (Andrzej Andrzejewski), Zuza (Jolanta Fraszyńska), Kinga (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

"M jak miłość" odcinek 1166 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1166 w telewizji w środę, 14.10.2015, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1166 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1166 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1166 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1166 - streszczenie:

Alicja (Olga Frycz) przekonuje Pawła (Rafał Mroczek), by wyjechali do Londynu. W Anglii czeka na nią praca. Zduński nie daje się jednak przekonać. W bistro pojawia się Kuba Markowski (Marcin Piętowski). Okazuje się, że nowy znajomy Zduńskich jest nie tylko oszustem, lecz także złodziejem.

Weronika (Katarzyna Hołtra), nowa współpracowniczka Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), otwarcie flirtuje z prawnikiem. W kancelarii pojawiają się plotki o ich zażyłych relacjach. Zuza (Jolanta Fraszyńska) mówi Kindze (Katarzyna Cichopek), że jej brat wrócił do Polski. Prosi przyjaciółkę, by towarzyszyła jej podczas pierwszego spotkania z Michałem (Andrzej Andrzejewski).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: