SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1159 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1159 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

21.09.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1159. Kuba Markowski (Marcin Piętowski), Paweł Zduński (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1159. Kuba Markowski (Marcin Piętowski), Paweł Zduński (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1159 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1159 w telewizji we wtorek, 22.09.2015, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1159 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1159 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1159 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1159 - streszczenie:

Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) spotykają się w Żninie z Kubą Markowskim (Marcin Piętowski), wnukiem zmarłego sklepikarza. Opowiadają mu historię z czasów II wojny światowej. Tłumaczą, w jak tragicznych okolicznościach splotły się dzieje ich rodzin i wyjawiają powód swojej wizyty.Markowski okłamuje ich, że jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, mimo że w rzeczywistości ma spore długi.

W Warszawie Maria (Małgorzata Pieńkowska) kłóci się z Bilskim (Zbigniew Stryj) o Artura (Robert Moskwa). Przyjaciel krytykuje jej pomysł opiekowania się byłym mężem, gdy ten wyjdzie już ze szpitala. Rogowski traci nadzieję na powrót do zdrowia. Myśli o samobójstwie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: