SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość online odcinek 1158 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

M jak miłość online odcinek 1158 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

15.09.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1158. Robert (Marek Szkoda), Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1158. Robert (Marek Szkoda), Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1158 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1158 w telewizji w poniedziałek, 21.09.2015, o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1158 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" 1158 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1158 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1158 - streszczenie:

Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) jadą z Basią (Gabriela Raczyńska) do Żnina z zamiarem odszukania Markowskich. Chcą zadośćuczynić krzywdy, które spotkały rodzinę ze strony pradziadka Mostowiaków. Agnieszka (Magdalena Walach) wybiera nowe mieszkanie i zostaje sąsiadką Marcina (Mikołaj Roznerski). Prokuratorka przeprowadza także trudną rozmowę z byłym narzeczonym Robertem (Marek Szkoda), któremu wyznaje, że zaszła z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) w ciążę. Mężczyzna, mimo że spotkało go ze strony Agnieszki wiele krzywd, wciąż jest w niej zakochany. Proponuje Olszewskiej swoją pomoc i jest gotowy uznać dziecko za swoje.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: