SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga zapomni o Piotrku przy Radku. Gorący romans w Bistro za rogiem

M jak miłość. Olga zapomni o Piotrku przy Radku. Gorący romans w Bistro za rogiem

27.09.2016, godz. 10:48
M jak miłość. Radek Małkowski (Tomasz Włosok), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość. Radek Małkowski (Tomasz Włosok), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Radek (Tomasz Włosok), nowy bohater w "M jak miłość", który już niebawem pojawi się w "Bistro za rogiem" Kingi (Katarzyna Cichopek) sprawi, że serce Olgi Góreckiej (Katarzyna Grabowska) zabije mocniej. Oboje zatrudnieni w kawiarni Zduńskiej jako kelnerzy dość szybko poczują do siebie sympatię. A to oznacza, że Olga wreszcie wybije sobie z głowy Piotrka i przestanie zagrażać jego małżeństwu z Kingą. "Kulisy serialu M jak miłość" już teraz odsłaniają sceny ich pocałunków.

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Olga i Radek z "M jak miłość" to nowa serialowa para, który dostarczy widzom wielu emocji! Ich perypetie będzie można śledzić od 1245 odcinku "M jak miłość" gdy Radek, więzień za zwolnieniu warunkowym, a zarazem podopieczny Izy Lewińskiej (Adriana Kalska) dostanie pracę w "Bistro za rogiem".

Patrz: M jak miłość. Kryminalista Radek w bistro. Iza sprowadzi niebezpieczeństwo na Kingę?

Kinga zatrudni Radka na prośbę Izy. Obie będą chciały pomóc zbuntowanemu młodemu przestępcy, który spróbuje wreszcie żyć uczciwie. Tyle tylko, że Radek nadal pozostanie dość agresywny i skłonny do przemocy. Ze swoim wybuchowym charakterem nadaje się w sam raz dla Olgi, rozpieszczonej i niegrzecznej córki milionera Góreckiego (Wojciech Wysocki), która posadę kelnerki dostanie już w 1244 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Iza boi się o życie Marcina po napadzie! Tomek ochroni bratanka przed bandziorami?

Jak będą wyglądały początki znajomości Olgi i Radka? Czy uczucie, które połączy tych młodych bohaterów to będzie miłość czy tylko zauroczenie połączone w pożądaniem? To na razie tajemnica scenarzystów serialu. Sądząc jednak po gorących scenach jakie już można zobaczyć w "Kulisach serialu M jak miłość" ta dwójka będzie stanowić mieszankę wybuchową. Radek odciągnie uwagę Olgi od Piotrka, a to na pewno spodoba się Kindze.

Katarzyna Grabowska i Tomasz Włosok mają za sobą już kilka wspólnych dni zdjęciowych. Od początku świetnie się ze sobą dogadują. Dzięki temu łatwiej im wczuwać się w role Olgi i Radka. - Jest świetnie partnerującą osobą, bardzo myślącą aktorsko. Za to szczególnie ją cenię - pochwalił koleżankę z plany Tomasz Włosok.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: