SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga wrobi Piotrka w zdradę i zniszczy jego małżeństwo?

M jak miłość. Olga wrobi Piotrka w zdradę i zniszczy jego małżeństwo?

17.10.2016, godz. 21:05
M jak miłość odc. 1234. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1234. Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek) foto:

Olga (Katarzyna Grabowska) nęka Piotrka (Marcin Mroczek)! W 1247 odcinku "M jak miłość" jedna z koleżanek Olgi na rozdaniu świadectw zrobi zdjęcie, jak Górecka całuje Piotrka! Czy dziewczyna będzie go szantażować i wrobi go w zdradę? Jeśli Kinga (Katarzyna Cichopek) zobaczy jednoznaczne zdjęcie będzie wściekła! Małżeństwo Zduńskich znów zawiśnie na włosku w premierowych odcinkach "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1247 - wtorek, 18.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Olga nie odpuszcza! W 1247 odcinku "M jak miłość" poprosi Piotrka, by pojechał z nią na rozdanie wyników maturalnych. Dziewczyna będzie bać się tego, że nie zda! Kiedy jednak dowie się, zareaguje bardzo entuzjastycznie. Kinga (Katarzyna Cichopek) widząc reakcję dziewczyny, na pewno by stwierdziła, że zbyt entuzjastycznie!
Zobacz: M jak miłość. Marcin na kolacji z Naomi. Iza szaleje z zazdrości!

Kiedy dowie się, że zdała z dobrymi wynikami w 1247 odcinku "M jak miłość" rzuci się na Piotrka. Buziak w policzek, w drugi, w brodę i namiętnie w usta! W międzyczasie jedna z jej koleżanek chwyci za telefon i zrobi im zdjęcie jak ich usta będą się stykać! Piotrek nie bardzo się tym przejmie, sądząc po reakcji. Chyba nadal nie docenia złego wpływu dziewczyny na swój związek. Będzie jak się patrzył na ekscytujące się zdjęciem i maturą dziewczyny z uśmiechem. Nie, nie znaczy to, że poczuje coś do Olgi. W końcu kocha Kingę ponad życie i nie zdradziłby jej - a już szczególnie nie z córką swojego szefa!

Czy Olga będzie chciała szantażować Zduńskiego zdjęciami? Ma twarde, niezbite dowody, które mogłyby potwierdzić jej wersję. W razie potrzeby zawsze może ich użyć. Dodatkowo w 1247 odcinku "M jak miłość" ustawiła uwiecznienie ich pocałunku na tapetę w telefonie.

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł dla Magdy wróci do Warszawy?

Co zrobi Kinga, jeśli przez przypadek zobaczy "dzieło" fotograficzne? Sytuacja na pewno rozwinie się w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: