SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński w czułych objęciach na ramówce Polsatu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński w czułych objęciach na ramówce Polsatu - ZDJĘCIA

26.08.2016, godz. 11:38
Jesienna ramówka Polsatu 2016. Tomasz Oświeciński, Olga Szomańska
Jesienna ramówka Polsatu 2016. Tomasz Oświeciński, Olga Szomańska foto: AKPA

Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński w "M jak miłość" tworzą kochającą się parę, ale czy prywatnie Marzenka i Andrzejek też są tak blisko? Zdjęcia z prezentacji nowej jesiennej ramówki Polsatu 2016 mogą wskazywać na to, że aktorów łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Dowodzą tego czułe zdjęcia gwiazd "M jak miłość" na przyjęciu po oficjalnej konferencji ramówkowej. Wiemy jednak jaka jest prawda!

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński kochają się w "M jak miłość" jako Marzenka i Andrzejek. A jak układają się ich relacje poza planem serialu? Czy dwójkę aktorów łączy coś więcej niż wspólna praca i przyjaźń.

Na jesiennej ramówce Polsatu nie szczędzili sobie czułości i świetnie się bawili w swoimi towarzystwie. Dowód? Wspólne zdjęcia aktorów, na których pozują przytuleni się do siebie niczym para zakochanych. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bo Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński naprawdę bardzo się polubili kręcąc razem odcinki "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Tomasz Oświeciński o dramatycznych losach Andrzejka

Między nimi jest prawdziwa chemia na planie, ale tylko wtedy kiedy wcielają się w postacie Marzenki i Andrzejka. Prywatnie aktorzy z "M jak miłość" tylko się przyjaźnią. A pojawili się na ramówce Polsatu, bo oboje są nowymi gwiazdami stacji. Od września Olga Szomańska wystąpi w 6 edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", a Tomasz Oświeciński w programie "Top Chef. Gwiazdy".

Zobacz: M jak miłość. Tomasz Oświeciński trenuje z 7-letnią córką Mają

W życiu prywatnym Olga Szomańska od 2010 roku jest związana z reżyserem Marcinem Kołaczkowskim, z którym ma 4-letniego syna Władysława. Z kolei Tomasz Oświeciński od pół roku spotyla się z Luizą Dorosz. Ukochana serialowego Andrzejka z "M jak miłość" tak jak on uwielbia sport. Trenowała koszykówkę, a także odnosiła sukcesy w lekkoatletyce.

Później zamarzyła o pracy modelki, dlatego wzięła udział w konkursie Miss Polonia Ziemi Radomskiej. Teraz Luiza Dorosz pracuje jako modelka, prowadzi swoją firmę zajmującą się wprowadzaniem na polski rynek suplementów diety i wspiera Tomasza Oświecińskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: